top of page

insights


Royal Touch, RJC'nin Yeni Üyesi Oldu

By

Royal Touch direktörü Ashish Rawat, "RJC'nin bir parçası olduğumuz için mutluyuz" dedi. Bu sektörde böylesine önemli bir organizasyonun parçası olmaktan onur duyuyoruz. İşimizi, genel felsefemizde yer alan sürdürülebilirlik stratejimizle ilgili üç iş ilkesine göre yürütüyoruz: İnsan, Gezegen ve Ürün.”

Royal Touch LLC, küresel mücevherat ve saat endüstrisi için dünyanın önde gelen standart belirleme kuruluşu olan Responsible Jewellery Council'e (RJC) üye olduğunu duyurdu. Şirketin üyeliği, Sorumlu Mücevherat Konseyi ile davranış kuralları imzalamayı içerir. Royal Touch'ın RJC üyeliği, sorumlu iş uygulamalarına olan bağlılığını ve madenden perakende satışa kadar mücevher tedarik zinciri boyunca olumlu etkiler yaratmayı amaçlayan daha geniş sürdürülebilirlik gündemini yansıtıyor.


Royal Touch direktörü Ashish Rawat, "RJC'nin bir parçası olduğumuz için mutluyuz" dedi. “Birincil ve nihai hedefimiz, küresel olarak müşterilerimize karşı sarsılmaz taahhüdümüz olduğu için sorumlu iş uygulamalarına bağlıyız. Bu sektörde böylesine önemli bir organizasyonun parçası olmaktan onur duyuyoruz. İşimizi, genel felsefemizde yer alan sürdürülebilirlik stratejimizle ilgili üç iş ilkesine göre yürütüyoruz: İnsan, Gezegen ve Ürün.”


Royal Touch bir öz değerlendirmeyi tamamladıktan sonra, şirketin uygulamaları, sonuçları RJC'ye bildiren bağımsız, objektif bir denetçi tarafından denetlenecektir. Kuruluş daha sonra, denetçilerin şirketin geliştirmesi gereken önemli uygulamalar bulup bulmadığına bağlı olarak Royal Touch sertifikasını bir veya üç yıllık olarak verebilir. Royal Touch bundan sonra düzenli olarak yeniden denetlenecektir.


RJC, mücevher tedarik zinciri boyunca her büyüklükteki şirketin, satın aldıkları şirketlerin sorumlu uygulamaları hakkında daha fazla bilgi sahibi olmaları için tüketicilerin ve diğer paydaşların artan taleplerini karşılamalarına yardımcı olur.


RJC'nin geçici yönetici direktörü John Hall, "Royal Touch, ABD'deki mücevherat için renkli değerli taş tedarik zincirinin önemli bir bölümünde liderliğini gösteriyor" dedi. "RJC, insanları ilk sıraya koymaya yardımcı olmak için Royal Touch'ın ayak izlerini takip etmek üzere daha da fazla kuruluşun ilham alacağını umuyor. Royal Touch şu anda ABD'deki 205 RJC üyesinin bir parçası ve önümüzdeki yıllarda bu sayıyı önemli ölçüde artırmayı umuyoruz. Royal Touch'ın bize katılması, ABD'deki diğer birçok kuyumculuk işletmesi için harika bir örnek. Sorumlu iş uygulamaları, hem çalışanların elde tutulmasını hem de üyelerimiz için işe alımları hızlandırmaya yardımcı olarak, açıkça büyümeyi sağlayan kritik unsurlar haline geldi.”

bottom of page